Sākumlapa Kā uzsākt mācīties Faluņ Dafa Grāmatas Faluņ Dafa Vingrojumi Biežāk uzdotie jautājumi Faluņ Dafa brīvprātīgās kontaktpersonas Jūsu reģionā

 

Faluņ Dafa mācības

Nav noteikts kā mācīties Faluņgun. Katrs pie tā nonāk pa savu ceļu, bet lai sasniegtu rezultātus dvēselei ir jābūt patiesai. Faluņ Dafa pilnīgi noteikti atšķiras no visa, ko cilvēks ir iepriekš mācījies vai praktizējis, jo tā saturs ir unikāls un ļoti dziļš. Ja būsiet pacietīgi un brīvi no aizspriedumiem, tad apmācības process būs ātrs un viegls. Vairums cilvēku ar patiku uzsāk praksi nodarbību vietās.

Faluņ Dafa sastāvdaļa ir pieci harmoniski vingrinājumi, kurus ir viegli iemācīties, viens no tiem ir meditācija. Faluņ Dafa ietilpst arī mācība par sevis pilnveidošanas principem, tas ir, kā aptvert Īstenību, Labestību un Pacietību. To iespējams sasniegt lasot galveno grāmatu, ko sarakstījis mācības pamatlicējs Li Hundži kungs, vai arī skatoties viņa lekcijas video kasetēs un klausoties to audioierakstus. Viena grāmata, pieci vingrinājumi un neiedomājami dziļi principi – tas īsumā ir Faluņ Dafa. Viss pārējais, tā īstenošana dzīvē ir jūsu rokās.

Jūs varat uzsākt mācīties Faluņ Dafa jebkurā no sekojošajiem veidiem:

1. Iemācieties vingrojumus kādā no tuvākajām nodarbību vietām.
“Nodarbību vietā” pulcējas cilvēki, kuri praktizē Faluņ Dafa, lai kopā izpildītu vingrojumus un/vai lai mācītos un apspriestos par Faluņ Dafa mācību. Visi ir laipni gaidīti nodarbību vietās, kur praktizētāji ar prieku iemācīs vingrojumus. Apmācība, protams, ir bez maksas. Lai atrastu tuvāko nodarbību vietu, spiediet šeit.

2.Iemācieties vingrojumus, skatoties Faluņ Dafa vingrojumu videoierakstu.
Katrs var iemācīties izpildīt vingrojums, skatoties videoierakstu, kurā Li Hudži kungs demonstrē vingrojumus. Šajā ierakstā ir izskaidrota to forma, pamatbūtība un mērķis. Video ir pieejams internetā, vai arī to var pajautāt kādam no praktizētājiem nodarbību vietā. Lai skatītos videoieraksta fragmentus, spiediet šeit.

3.Iemācieties Faluņ Dafa principus lasot grāmatas.
Jūs varat iemācīties Faluņ Dafa principus lasot divas galvenās grāmatas, ko sarakstījis Li Hundži kungs: Faluņgun (Likuma Rata prakse) un Džuaņ Faluņ (Likuma Rata griešana). Faluņgun ir sistemātiska ievada grāmata, kurā tiek apspriests cjigun, stāstīts par principiem, kā arī ir publicēti vingrojumu attēli un to skaidrojumi. Mēs iesakām iesācējiem un tiem, kuri agrāk nav nodarbojušies ar cjigun sākt ar šo grāmatu. Džuaņ Faluņ ir Faluņ Dafa prakses būtiskākais un visaptverošākais darbs, un to vislabāk būtu lasīt ar iepriekšējām zināšanām. Šis Skolotāja Li Hundži deviņu lekciju apkopojums bija vispārdotākā grāmata 1996.gadā Pekinā, Ķīnā. Ir nepieciešams pilnībā izprast Džuaņ Faluņ, lai praktizētājs patiesi paaugstinātu savu līmeni un virzītos uz priekšu. Vingrojumu videoieraksti un grāmata Faluņgun ir brīvi pieejami mūsu mājas lapā. Grāmatas ir iespējams arī iegādāties grāmatu veikalos.

4.Apmeklējiet deviņu lekciju videoseminārus.
Deviņu lekciju videosemināri regulāri notiek dažādās nodarbību vietās visā pasaulē. Šādā veidā ir iespējams vispusīgi iepazīties ar praksi. Semināra laikā klātesošie varēs noskatīties deviņas Li Hundži kunga lekcijas, iemācīties visus vingrinājumus, un viņiem būs iespēja apspriesties ar jau pieredzējušiem praktizētājiem. Arī semināri, protams, ir bez maksas. Visi ir laipni gaidīti. Lai atrastu tuvāko nodarbību vietu un uzzinātu par drīzumā notiekošajiem videosemināriem, spiediet šeit.

5.Bezmaksas apmācība pie jums mājās.
Lai palīdzētu cilvēkiem, kuri dzīvo pilsētās un rajonos, kur nav nodarbību vietas, Faluņ Dafa praktizētāji ar prieku noorganizēs vingrojumu apmācību un iepazīstinās ar praksi visus, kurus tas ir ieinteresējis. Lai atrastu cilvēkus, kuri vistuvāk Jums praktizē Faluņ Dafa, un varētu atbraukt, lai apmācītu, lūdzu spiediet šeit.

Veiksmīgu praksi !

*Visas Faluņgun nodarbības ir bezmaksas un tās vada brīvprātīgie*
Uz lapas sākumu